Rendikinnisvara objektid

Arendame väljarentimise eesmärgil ja rendime välja ainult endale kuuluvaid kinnisvara objekte Muhu saarel. 

Posti, Kuivastu: äripinna, laoruumi, garaaži rent. Valgustatud välireklaamid.

Hoone üldpindala 314 m², krundi pindala 4054 m². Äripind asub Kuivastu sadamas, Kuivastu-Kuressaare tee ääres. Kaugus merepiirist 180m. Pinna võib kasutusele võtta äripinnana, garaažina, laoruumina, paadikuurina. Hoones kogupinnaga 314 m² on kokku kaks ruumi - merepoolse ruumi kasutatav netopind kokku 42 m² ja suurema ruumi kasutatav netopind kokku 260 m². Eraldi sissepääsud, eraldi jaotuskilbid ja voolumõõtjad, betoonist põrandad, uued puidust väravad. Lisaks on paigaldatud valgustus ja pistikupesad. Kokkuleppel on võimalik liituda tsentraalse vee- ja kanalistasioonivõrgustikuga.

Pind asub Kuivastu keskuses ja on väga hea juurdepääsuga. Piirneb laiendatud Kuivastu-Kuressaare maanteega, mille ääres asub uus kõnnitee ja tänavavalgustus. Vahetus läheduses asub kauplus, toitlustusasutus, tualett ja Kuivastu sadam. 

Seene, Vanamõisa: äripinna, laoruumi, garaaži rent

Endine Vanamõisa sigala, mida viimati kasutati nõukogude aja lõpus. Hoone ehitisealune pindala 1640 m², kasulik üldpindala üle 2000 m². Krundi pindala 5308 m². Olemas oma puurkaev ja elektriliitumine 3x40A. Betoonist põrandad ja kahekordses osas betoonist vahelagi. Hoones kokku neli tiiba, neist kaks kahekordsed. Lisaks kahekordne keskosa. Asub Piiri vahetus läheduses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed, viimane lõik tugev kruusatee hooneni.

Hoones on käimas arendustööd. Võimalik on broneerida pindu hoone tiibades.

Klubi, Hellamaa: arendusobjekt

Hellamaa kultuurimaja, endine kolhoos Ühismaa kontor-klubi hoone. Kahekordse kivihoone ehitisealune üldpindala 513 m² ja kasutatav netopind korruste peale kokku 770 m². Hoone koosneb kahekordsest peahoonest, saalist koos lavaga ning saali abiruumidest. Hoonel on kõrge pööning. Krundi pindala 7452 m². Kinnistul asub ka park lehtmetsaga. Asub Hellamaa keskuses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni võimalus. Elektriliitumine 3x50A. Vahetus läheduses bussipeatus.

Kantso, Piiri: arendusobjekt

Hoone koosneb kõrgest viljakuivatist ja töökojast, mille ühes servas elektrialajaam. Kokku ehitusalune üldpindala 713 m². Krundi pindala 3411 m². Asub Piiri keskuses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni võimalus. Olemas elektriliitumine. Vahetus läheduses bussipeatus. Liiva keskus u 3 km kaugusel, kuhu viib ka valgustatud kergliiklustee.

Terves hoone on rendipinnad. 

Hansu, Viira: äripinna rent, arendusobjekt

Kinnistul üldpinnaga 2090 m² asuvad kauplusehoone ehitisealuse üldpinnaga 108 m² ja ajalooline ait ehitisealuse üldpinnaga 84 m². Viira pood on endine Või patarei kasarmuhoone, mis ehitatud vahemikus 1913 - 1915. Hoone toodi oma uude asukohta 1920ndatel, mil ehitati ka ait. Tegemist on omanäolise kõrge laekõrguse ja ruumiplaneeringuga hoonega, mis sobib hästi kandma äripinna funktsiooni. Krunt piirneb vahetult Kuivastu-Kuressaare maantee ääres asuva Liiva-Piiri valgustatud kergliiklusteega. Väga hea juurdepääsuga mööda oma asfalteeritud sissepääsuteed. Ühiskanalisatsiooni ja elektriliitumise võimalus. Kaugus Liiva keskusest 1km. Kinnistu piirneb Hantsupõllu kinnistuga ning nad moodustavad üheskoos ühtse tugeva arenduspotentsiaaliga terviku kogupindalaga 2,32 ha.

Hantsupõllu, Viira: põllumaa rent, arendusobjekt

Krunt pindalaga 2,11 ha on osaliselt kasutuses põllumaana. Piirneb Kuivastu-Kuressaare maantee ääres asuva Liiva-Piiri valgustatud kergliiklusteega. Väga hea juurdepääsuga mööda oma asfalteeritud sissepääsuteed. Ühiskanalisatsiooni ja elektriliitumise võimalus. Kaugus Liiva keskusest 1km. Kinnistu on mitmekesise kooslusega ja omab elamumaa perspektiivi.

Kase, Nurme: karjamaa rent

Karjamaa üldpinnaga 2,81 ha on kasutuses hobuste koplina. Kinnistu on väga hea juurdepääsuga ja mitmekesise kooslusega.
  

Võta ühendust ja arutame rendivõimalusi!