Rendikinnisvara objektid

Rendime välja ainult endale kuuluvaid kinnisvara objekte Muhu saarel. 

Nurga, Piiri: 2-toaline kõigi mugavustega üürikorter

Korter üldpinnaga 53 m² on kapitaalremonditud ja möbleeritud sh uus köögimööbel ja tehnika. Paigaldatud õhksoojuspump / kliimaseade. Kaks eraldi tuba ja köök. WC ja dušširuum eraldi. Hoone on väga hea juurdepääsuga ja asub rahulikus piirkonnas. Olemas parkimisvõimalus sõiduautole.

Korter asub maja keskmises trepikojas teisel korrusel. Korteri juurde kuulub suur keldriboks. Majal uus plekk-katus ja vahetatud trepikoja välisuksed. Naabrid rahulikud ja vaiksed. Liiva keskus u 2,5 km kaugusel, kuhu viib ka valgustatud kergliiklustee.

Posti, Kuivastu: äripinna, laoruumi, garaaži rent

Hoone üldpindala 314 m², krundi pindala 4054 m². Äripind asub Kuivastu sadamas, Kuivastu-Kuressaare tee ääres. Kaugus merepiirist 180m. Pinna võib kasutusele võtta äripinnana, garaažina, laoruumina, paadikuurina. Hoones kogupinnaga 314 m² on kokku kaks ruumi - merepoolse ruumi kasutatav netopind kokku 42 m² ja suurema ruumi kasutatav netopind kokku 260 m². Eraldi sissepääsud, eraldi jaotuskilbid ja voolumõõtjad, betoonist põrandad, uued puidust väravad. Lisaks on paigaldatud valgustus ja pistikupesad. Kokkuleppel on võimalik liituda tsentraalse vee- ja kanalistasioonivõrgustikuga.

Pind asub Kuivastu keskuses ja on väga hea juurdepääsuga. Piirneb laiendatud Kuivastu-Kuressaare maanteega, mille ääres asub uus kõnnitee ja tänavavalgustus. Vahetus läheduses asub kauplus, toitlustusasutus, tualett ja Kuivastu sadam. 

Seene, Vanamõisa: äripinna, laoruumi, garaaži rent

Endine Vanamõisa sigala, mida viimati kasutati nõukogude aja lõpus. Hoone ehitisealune pindala 1640 m², kasulik üldpindala üle 2000 m². Krundi pindala 5308 m². Olemas oma puurkaev ja elektriliitumine 3x40A. Betoonist põrandad ja kahekordses osas betoonist vahelagi. Hoones kokku neli tiiba, neist kaks kahekordsed. Lisaks kahekordne keskosa. Asub Piiri vahetus läheduses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed, viimane lõik tugev kruusatee hooneni.

Hoones on käimas arendustööd. Võimalik on broneerida pindu hoone tiibades.

Klubi, Hellamaa: arendusobjekt

Hellamaa kultuurimaja, endine kolhoos Ühismaa kontor-klubi hoone. Kahekordse kivihoone ehitisealune üldpindala 513 m². Hoone koosneb kahekordsest peahoonest, saalist koos lavaga ning saali abiruumidest. Krundi pindala 7452 m². Kinnistul asub ka park lehtmetsaga. Asub Hellamaa keskuses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni võimalus. Elektriliitumine 3x50A. Vahetus läheduses bussipeatus.

Hoones on algamas arendustööd. Remondi käigus muutub peahoone senine funktsionaalsus. Saali ja selle abiruumide kasutusotstarve jääb endiseks.

Kantso, Piiri: arendusobjekt

Hoone koosneb kõrgest viljakuivatist ja töökojast, mille ühes servas elektrialajaam. Kokku ehitusalune üldpindala 713 m². Krundi pindala 3411 m². Asub Piiri keskuses ja on väga hea juurdepääsuga mööda asfalteeritud teed. Tsentraalse vee ja kanalisatsiooni võimalus. Elektriliitumise võimalus. Vahetus läheduses bussipeatus. Liiva keskus u 3 km kaugusel, kuhu viib ka valgustatud kergliiklustee.

Hoones on algamas arendustööd. Remondi käigus muutub kogu hoone planeering ja senine funktsionaalsus v.a. elektrialajaama osa.

Kase, Nurme: karjamaa rent

Karjamaa üldpinnaga 2,81 ha on kasutuses hobuste koplina. Kinnistu on väga hea juurdepääsuga ja mitmekesise kooslusega.
 

Võta ühendust ja arutame rendivõimalusi!